Regulamin sprzedaży

 • Postanowienia ogólne

  1. Korzystanie ze strony internetowej casilusi.com jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
  2. Właścicielem marki CASILUSI.COM jest firma NETPOLIS K.TARANKO zarejestrowana pod adresem Wincentego Pola 19/2, 81-433 Gdynia, NIP 586-160-14-07, REGON 191675209. Siedziba sklepu: CASILUSI.COM, ul. Chrościckiego 44/2, 02-412 Warszawa.

 • Zakupy w sklepie internetowym

  1. Sklep internetowy znajduje się pod adresem http://www.casilusi.com.
  2. Osoba dokonująca zakupów musi mieć ukończone 18 lat.
  3. Warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, oraz opłacenie zamówienia w ciągu 3 dni.
  4. Płatność należy dokonać przelewem na rachunek bankowy 21 1090 1043 0000 0000 0502 8953 lub poprzez system płatności PaYu, PayPal, oraz system płatności kart kredytowych.
  5. Osoba dokonująca zakupów otrzymuje e-mail z potwierdzeniem dokonania zakupów.
  6. Jeżeli kupujący nie dotrzyma warunków realizacji zamówienia, to właściciel sklepu może odstąpić od transakcji.
  7. Ceny podane są kwotami brutto i nie zawierają kosztów dostawy.
  8. Jeżeli osoba kupująca dokona zakupów powyżej 499 zł, to sklep ponosi koszty dostawy.
  9. Koszt dostawy jest doliczany do przesyłki i ponosi go osoba zamawiająca, chyba że zaistniała sytuacja jak w punkcie wyżej. W systemie sprzedaży sklepu zamawiający określa sposób dostarczenia zamówionego towaru. Współpracujemy z Pocztą Polską i firmą kurierską DHL. Przesyłki zagraniczne obliczane są na podstawie najnowszego cennika wysyłek zagranicznych danego operatora.
  10. Właściciel sklepu casilusi.com po stwierdzeniu wpłaty na konto za zamówiony towar, dokonuje wysyłki zamówienia w ciągu 3 dni roboczych.

 • Reklamacje i zwroty

  1. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22 poz. 271 z zm.), osoba kupująca zawierająca umowę kupna/sprzedaży, ma prawo od niej odstąpić bez podania przyczyny. Wniosek należy złożyć na piśmie w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Wraz z pismem należy odesłać zamówiony towar w stanie nie naruszonym, oraz dowód zakupu na adres sklepu Chrościckiego 44/2, Warszawa 02- 412.
  2. Zwrotowi nie podlega towar z widocznymi śladami użytkowania, tj. nie może posiadać plam, dziur, zadarć, urwanych guzików, nie działających zamków błyskawicznych, itp.. Nie może on nosić innych śladów zapachowych niż neutralne.
  3. Wartość zakupionego towaru zostanie zwrócona na konto bankowe zamawiającego w ciągu 7 dni liczonych od momentu otrzymania przesyłki od Kupującego.
  4. Reklamacja w przypadku uszkodzeń powstałych w wyniku transportu będzie rozpatrywana wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności doręczyciela.
  5. Dopuszczamy wymianę zamówionego towaru. Nie akceptujemy wymiany na towar tańszy niż pierwotnie zamówiony. Wymiana na modele w wyższej cenie następuje po wpłaceniu różnicy.

 • Zamówienia indywidualne

  1. Sklep casilusi.com oferuje indywidualne szycie swoich autorskich modeli.
  2. Zamawiający wybiera interesujący go model i przekazuje szczegółowe dane do wykonania tj. dokładne wymiary określone na podstawie wskazówek wykonawcy zamówienia, oraz materiał, z którego wykonany ma być model.
  3. Po ustaleniu wszelkich potrzebnych danych i dokonaniu przedpłaty przez zamawiającego w wysokości 50% ceny modelu-wykonawca przystępuje do realizacji zamówienia.
  4. Wykonawca w ciągu 14 dni od wpłacenia zaliczki dostarczy gotowy model zamawiającemu.
  5. Zamówienia indywidualne nie podlegają zwrotom.

 • Postanowienia końcowe

  1. Powyższy regulamin jest integralną częścią umowy kupna sprzedaży zawartej drogą elektroniczną, pomiędzy sklepem internetowym casilusi.com a osobą kupującą.
  2. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu, zmiany cen towarów w ofercie, wycofania modeli z oferty bez podania przyczyn.
  3. Zobowiązujemy się do ochrony danych naszych klientów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.
  4. Posiadane przez nas dane klientów będą wykorzystywane tylko w celach sprzedażowych związanych z realizacją zlecenia.
  5. W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem, zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego. Wszelkie spory będą rozpatrywane na drodze sądowej właściwej dla siedziby właściciela sklepu casilusi.com.

 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

  Telefon:+48 (22) 535-30-39

  showroom@casilusi.com