Zwroty

 • Reklamacje i zwroty

  1. Zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r. nr 22 poz. 271 z zm.), osoba kupująca zawierająca umowę kupna/sprzedaży, ma prawo od niej odstąpić bez podania przyczyny. Wniosek należy złożyć na piśmie w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Wraz z pismem reklamacji należy odesłać zamówiony towar w stanie nie naruszonym, oraz dowód zakupu. Koszty przesyłki zwrotu towaru ponosi zamawiający.
  2. Zwrotowi nie podlega towar z widocznymi śladami użytkowania, tj. nie może posiadać plam, dziur, zadarć, urwanych guzików, nie działających zamków błyskawicznych, itp.. Nie może on nosić innych śladów zapachowych niż neutralne.
  3. Wartość zakupionego towaru zostanie zwrócona na konto bankowe zamawiającego po rozpatrzeniu reklamacji w ciągu 14 dni liczonych od momentu otrzymania przesyłki od Kupującego.
  4. Reklamacja w przypadku uszkodzeń powstałych w wyniku transportu będzie rozpatrywana wyłącznie na podstawie protokołu sporządzonego w obecności doręczyciela.
  5. Dopuszczamy wymianę zamówionego towaru. Nie akceptujemy wymiany na towar tańszy niż pierwotnie zamówiony. Wymiana na modele w wyższej cenie następuje po wpłaceniu różnicy.

 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.

  Telefon:+48 (22) 535-30-39

  showroom@casilusi.com